Dzień otwartych drzwi w naszym przedszkolu i szkole to 02.03 2023 r.  Ilość miejsc ograniczona! Spotkanie informacyjne dla rodziców od godziny 17.00 do 18.30. Opowiemy o tym, jak wygląda nauka w naszym przedszkolu i szkole, jakie mamy założenia i jak je realizujemy. Podczas spotkania rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić placówkę. W salach przedszkolnych i szkolnych będzie można poznać materiały Montessori i z nimi popracować. Dla rodziców zainteresowanych dalszą rekrutacją rozdane zostaną formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy przekazać do sekretariatu. Prosimy ze względów pandemicznych o zapisy na “spacer” po naszej placówce! pod adresem:
Rekrutacja trwa do 21.03.2023r.

Na przełomie lutego i marca umawiamy się z Państwem na indywidualne spotkania. W ustalonym terminie spotykamy się z Państwem na rozmowę, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś o Państwa rodzinie, o dziecku, które ma zostać naszym przyszłym wychowankiem. Dla rodziców to okazja do zadania pytań, które się zrodziły po spotkaniu informacyjnym.

Równolegle do spotkania z rodzicami odbędzie się spotkanie dziecka (przyszłego kandydata szkoły/ przedszkola ) z naszym pedagogiem, przyszłym wychowawcą.

Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podamy wyniki drogą mailową lub telefoniczną.