logoLLT200

26 – 30 czerwca 2023 r.

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice, z przyjemnością informujemy, że znany jest już termin naszej półkolonii „Letnie Laboratorium Talentów” organizowanej przez Stowarzyszenie Pro Liberis Silesiae w terminie 26-30.06.2023 r. Projekt ten będzie realizowany po raz pierwszy. Letnie Laboratorium Talentów to miejsce, w którym pragniemy odkrywać i rozbudzać talenty dzieci oraz rozwijać ich pasje i zainteresowania. Przez 5 dni uczestnicy zanurzą się w szeroko rozumiany świat techniki, nauki, sztuki, kultury czy sportu, by w piątek (30.06.2023) zaprezentować wyniki swojej pracy. Kto może zostać uczestnikiem Letniego Laboratorium Talentów? • absolwenci klas 1 – 6 • osoby znające / uczące się języka niemieckiego • osoby, które w terminie prześlą formularz zgłoszeniowy Obecnie wspólnie z dziećmi tworzymy szczegółowy program i dokonujemy wyboru tych aktywności, które najbardziej odpowiadają na ich potrzeby i zainteresowania oraz stwarzają właściwe warunki i przestrzeń do rozwijania ich pasji. Zapisu dokonujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Prosimy o skorzystanie z linka i uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych. Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/anNMG75o93hpWnv29 Formularz należy przesłać najpóźniej do dnia 19.05.2023 r. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem: 77464 42 78.

Przygotowania

Prace przygotowawcze do rozpoczęcia projektu wrą….

20230623_140803

Z radością i ciekawością czekamy na odkrywanie potencjałów i możliwości w naszym nowym projekcie: Letnie Laboratorium Talentów!

Otwarcie projektu i rejestracja

Talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą. (H.Balzac)


Masę dobrej energii i kreatywnych zdolności udało się uwolnić na naszym projekcie: Letnie Laboratorium Talentów. Z serca dziękujemy za zaangażowanie KAŻDEGO uczestnika, wolontariusza, warsztatowca i naszych wspaniałych nauczycieli. Do zobaczenia za rok!

Media

Patronaty

Sponsorzy

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i firmom, za wsparcie naszego wakacyjnego projektu dla
dzieci.