Dziecięce Laboratorium Nauki
i Zabawy

To projekt prowadzony przez doktorantkę z Uniwersytetu Jagiellońskiego, biolożkę Elżbietę Pogodę. To jedyne na Opolszczyźnie interaktywne warsztaty biologiczno-przyrodnicze, podczas których dzieci zdobywają potężną porcję rzetelnej wiedzy rozwijając jednocześnie umiejętność krytycznego myślenia. Formuła zajęć maksymalnie angażuje dzieci w prowadzenie ciekawych eksperymentów, doświadczeń i zachęca do udziału w emocjonujących dyskusjach. LabIQ rozbudza dziecięcą ciekawość świata i wspomaga rozwój ich naturalnej dociekliwości, która sprawia że dzieci to urodzeni naukowcy!

Pracownia Ciekawości, Nauki i Zabawy

Prowadzimy warsztaty naukowe o tematyce przyrodniczej, biologicznej oraz artystycznej dla dzieci już od 3 roku życia. Rozwój własnych pasji dzieci, nauka w przyjaznej atmosferze, przy wykorzystaniu kreatywnych i wyjątkowych pomocy naukowych, danie dzieciom możliwość uczestnictwa w ciekawych eksperymentach oraz stworzenie warunków dla bezpośredniego poznawania to cel ACOTO. Wykorzystamy naszą ciekawość! Spędźmy razem czas pełen radości, odkryć i eksperymentu.

Nauka gry na skrzypcach Szkoła Suzuki

Szkoła Suzuki mini Paganini prowadzi swoją działalność między innymi przy współpracy ze szkołami Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Raszowej oraz Opolu-Malinie. Metoda Suzuki, którą prowadzone są zajęcia gry na skrzypcach, doskonale koreluje z pedagogiką Marii Montessori, gdyż została opracowana tak, aby każde dziecko mogło nauczyć się gry na skrzypcach.