flaga_de.jpg
 
 

Drodzy Rodzice,

ze względu na wyjątkową, od nas niezależną sytuację, rekrutacja w naszej placówce zostaje wydłużona, a rozmowy rekrutacyjne przeniesione na inny termin ( będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie i mailowo).

 
 

Etapy rekrutacji:

 
 
1.jpg Dzień otwartych drzwi 23 stycznia 2020r. Spotkanie informacyjne dla rodziców od godziny 16.30 do 18.30. (można przyjść z dziećmi). Opowiemy o tym, jak wygląda nauka w naszej szkole i przedszkolu, jakie mamy założenia i jak je realizujemy. Podczas spotkania rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić szkołę. W salach lekcyjnych i przedszkolnych będzie można poznać materiały Montessori i z nimi popracować. Dla rodziców zainteresowanych dalszą rekrutacją rozdane zostaną formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy przekazać do sekretariatu szkoły. Zapisy trwają do 21.03.2020. 
   
1.jpg

Na przełomie lutego i marca umawiamy się z Państwem na indywidualne spotkania. W ustalonym terminie spotykamy się z Państwem na rozmowę, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś o Państwa rodzinie, o dziecku, które ma zostać naszym przyszłym wychowankiem. Dla rodziców to okazja do zadania pytań, które się zrodziły po spotkaniu informacyjnym. 

   
1.jpg Równolegle do spotkania z rodzicami odbędzie się spotkanie dziecka (przyszłego kandydata szkoły) z naszym pedagogiem,  przyszłym wychowawcą.
   
1.jpg Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podamy wyniki drogą mailową lub telefoniczną. .