flaga_de.jpg
 
 

UWAGA!

Ze względu na sytuację pandemiczną nie będzie w tym roku Dnia Otwartych Drzwi w naszej placówce! Prosimy o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych drogą mailową. Będziemy kontaktować i umawiać się z Państwem indywidualnie!

 
 

Etapy rekrutacji:

 
 
1.jpg Dzień otwartych drzwi  w lutym 2021 r. Spotkanie informacyjne dla rodziców od godziny 16.30 do 18.30. (można przyjść z dziećmi). Opowiemy o tym, jak wygląda nauka w naszej szkole i przedszkolu, jakie mamy założenia i jak je realizujemy. Podczas spotkania rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić szkołę. W salach lekcyjnych i przedszkolnych będzie można poznać materiały Montessori i z nimi popracować. Dla rodziców zainteresowanych dalszą rekrutacją rozdane zostaną formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy przekazać do sekretariatu szkoły.
Zapisy trwają do 22.03.2021.
   
1.jpg

Na przełomie lutego i marca umawiamy się z Państwem na indywidualne spotkania. W ustalonym terminie spotykamy się z Państwem na rozmowę, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś o Państwa rodzinie, o dziecku, które ma zostać naszym przyszłym wychowankiem. Dla rodziców to okazja do zadania pytań, które się zrodziły po spotkaniu informacyjnym. 

   
1.jpg Równolegle do spotkania z rodzicami odbędzie się spotkanie dziecka (przyszłego kandydata szkoły) z naszym pedagogiem,  przyszłym wychowawcą.
   
1.jpg Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podamy wyniki drogą mailową lub telefoniczną. .