flaga_de.jpg
 
  Projekty szkolne

 

Mały opolanin - finał projektu

Nasi uczniowie z Raszowej podczas finału projektu "Mały opolanin" organizowanego przez MDK. Po uroczystym przemarszu ulicami Opola, na naszych uczniów czekała masa atrakcji .Bardzo nam miło, bo raszowska kronika została uznana przez organizatorów za najciekawszą.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 

Zakończenie projektu- musy i soki

Z końcem kwietnia zakończyliśmy projekt Musy i soki. Nasi uczniowie poznając na lekcjach wartości zdrowego odżywiania się i witamin przygotowali konkursowe broszurki i plakaty promujące zdrowie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 

W ramach projektu "Mały opolanin" uczniowie z Raszowej zwiedzali z przewodnikiem najważniejsze zabytki Opola. Na koniec nauczyli się tańca ludowego podczas warsztatów tanecznych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 
W ramach projektu "Mały opolanin" uczniowie klas 4-6 z Raszowej zwiedzali Muzeum Wsi Opolskiej i uczestniczyli w warsztatach.

Podpatrywali przy pracy kowala i garncarza, a następnie ozdobili techniką decupage przybory kuchenne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 

Projekt: Nasze ulubione książki

Uczniowie klasy drugiej lubią czytać książki i nie są to tylko lektury, ale każdy z nich znalazł swoją ulubioną. W klasowym projekcie czytelniczym uczniowie wykonali plakat do wybranej, przeczytanej książki oraz zaprezentowali ją przed całą klasą.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 

Projekt:„OPOLE. MOJE MIASTO. MAŁY OPOLANIN"

pl1.jpg

 

 
 

Projekt:„Młodzi odkrywcy sekretów nauki AO"

plakat.jpg

 

 
 

Projekt: "Co się dzieje w szkole po naszych lekcjach?- czyli noc w szkole z eksperymentami."

Dnia 17.03.2017 r. uczniowie klasy 6 rozpoczęli swój projekt pt. "Co się dzieje w szkole po naszych lekcjach?- czyli noc w szkole z eksperymentami." Po krótkim starterze wprowadzającym w tematykę projektu, i oczywiście po wyborze eksperymentów nadszedł długo wyczekiwany moment- NOC W SZKOLE, która miała miejsce po obchodach 1 dnia wiosny w nocy z 21 na 22 marca. Wydarzeniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Obszerniejsza fotorelacja- już wkrótce, na zakończenie projektu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

 
 

Kurs pierwszej pomocy

 

Kreatywny dzień w Raszowej. Dzieci poznały najpierw technikę filcowania na mokro. Wykonały przepiękne kwiaty. Po przerwie obiadowej malowały kamienie, z których powstały fantazyjne obrazki.

 

Innowacja "Żywe Obrazy" kolejna odsłona tym razem w wykonaniu Zosi i Antonii.

 

Projekt na zajęciach technicznych: "Marionetki" klasy V i "Skrzaty" kl VI

 

Innowacja żywe obrazy - Raszowa

 


Archiwum


starastrona.jpg