flaga_de.jpg
 
 
INNOWACJE
 
 

"Kim będę jak dorosnę? - Poznajemy zawody"
 
 
W ramach innowacji pedagogicznej,, Kim będę jak dorosnę? - poznajemy zawody " 21.10.19r. pod lasem odbyło się spotkanie z leśnikiem. Dzieci poznały zawód leśnika. Była to również pouczająca lekcja przyrody, wprowadzająca przedszkolaków w świat zwierząt i ich środowiska.
 
 
W ramach innowacji pedagogicznej,, Kim będę jak dorosnę? - poznajemy zawody" 27.01.20 przedszkolaki odwiedziły ,, Salon Urody" Pani Kaludii, mamy naszego wychowanka. Dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska pracy fryzjerki, zapoznały się również wyposażeniem salonu.
 
 
Kontynuując innowację pedagogiczna,, Kim będę jak dorosnę- poznajemy zawody " przedszkolaki miały przyjemność poznać kolejna fantastyczną osobę oraz zawód, który wykonuje. Nasze przedszkole odwiedził tata, dwóch chłopaków Pan Marek, który jest elektrykiem .Nasz gość przypomniał dzieciom, że nie wolno korzystać z urządzeń elektrycznych bez nadzoru dorosłych. Pan elektryk przyniósł ze sobą m.in. urządzenie do pomiaru energii, kable, które wzbudziły ciekawość dzieci. Dzieci były bardzo zaabsorbowane wizytą gościa i zadawały wiele pytań dotyczących jego pracy. Pan Marek przeprowadził również doświadczenie z balonem oraz żarówką, które wywołało wiele pozytywnych emocji wśród dzieci.