flaga_de.jpg
 
 

GALERIA

2015/2016

 
 

Wakacyjne eksperymenty

Czas wakacyjny w przedszkolu upływa na interesujących zajęciach np. przeprowadzaniu prostych doświadczeń i zabaw badawczych. Dzieci będąc dociekliwymi badaczami poprzez działanie zbierają swoje doświadczenia a przy okazji pełnej emocji zabawy maja możliwość poznawania świata.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Wycieczka do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich


W ramach wyjazdu dzieci mogły zwiedzić budynek Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich. Została im przybliżona specyfika służby strażaka oraz zaprezentowane zostały wozy strażackie wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym. Poza tym dzieci miały okazję zobaczyć autentyczny wyjazd strażaków do akcji. Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Całoroczny projekt o dinozaurach zwieńczony wewnątrzprzedszkolnym konkursem.

Wszystkie dzieci wykazały się szeroką wiedzą na temat wybranych dinozaurów i otrzymały dyplomy oraz upominki za udział w projekcie, natomiast czworo z nich okazało się ekspertami w tej dziedzinie i uplasowało się w konkursie na 1, 2, 3 miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Piknik rodzinny i zakończenie roku przedszkolnego w Raszowej: niezapomniane chwile i wspaniała rodzinna atmosfera! Dziękujemy!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Z wizytą w wiosce indiańskiej

Dzisiejszy dzień, tj. 20.06.2016r. spędzony w Wiosce indiańskiej „Hocioka” w Staniszczach Małych był dla nas  niezapomnianą przygodą! Przywitali nas prawdziwi Indianie, zobaczyliśmy jak mieszka się w kolorowych Tipi, podziwialiśmy ich stroje, instrumenty, broń, przedmioty codziennego użytku-  wszystko odzwierciedlało realia prawdziwej wioski Indian Ameryki Północnej.  Nie zabrakło również strzelania z łuku, rzutu włócznią,  malowania indiańskich wzorów na naszych twarzach i wielu innych atrakcji. Zafascynowani życiem dawnych plemion długo będziemy wspominać nasz pobyt w tym miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Spotkanie z policjantem

17 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej zademonstrował dzieciom, jak należy zachować się podczas przechodzenia przez jezdnię, w trakcie spotkania z agresywnym psem czy w razie kontaktu z obcymi ludźmi. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie. .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Ćwiczenia ciszy w naszym przedszkolu
 

Ćwiczenia ciszy pomagają dziecku odnaleźć spokój. Kontrola ruchu, ruch medytacyjny i twórcza ekspresja ruchowa, powiązane wzajemnie z uspokojeniem, są najlepszym sposobem do powstawania refleksji i możliwością uwewnętrzniania się. Ćwiczenie ciszy ułatwia nie tylko lepsze skupienie, bardziej efektywną pracę, ale pozwalają dziecku na odkrycie swojego wnętrza. Służą temu między innymi krótkie ćwiczenia, oparte na wykonywaniu różnorodnych czynności bez wypowiadania słów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Codzienna praca na materiałach Montessori

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Przedszkolaki dbają o estetykę i wystrój otoczenia nprzedszkolnego.Najpiękniejsza jest natura, to ona pozwala odkryć piękno np. kwiatów.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Festyn rodzinny w Raszowej

Miniona niedziela (5.06.2016) upłynęła w Raszowej pod znakiem tradycyjnego festynu rodzinnego. Oprócz wielu atrakcji dla najmłodszych (mięzy innymi: pokaz magika, dmuchane zjeżdżalnie, gigantyczne bańki mydlane), mieszkańcy mogli też znaleźć coś dla siebie. Rada Rodziców zorganizowała loterię fantową oraz sprzedaż ciasta i innych smakołyków. Widzowie mogli zobaczyć część artystyczną, podczas której swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i aktorskie prezentowali uczniowie szkoły i przedszkola.
Nie zabrakło też konkursów dla rodziców w okazji (minionego już) Dnia Matki i (nadchodzącego) Dnia Ojca.
Jako atrakcja festynu wystąpił też zespół "Walnak" i mażoretki z Raciborza. 
Impreza zakończyła się zabawą taneczną.​

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Konkurs piosenki „Od przedszkola do Tarnowa Opolskiego”!


Kolejny wielki sukces naszych przedszkolaków! Dziewczynki: Hania Bienias i Łucja Kubis prezentując umiejętności wokalne oraz inscenizacyjne w piosence „Maszeruje wiosna” na XI konkursie piosenki „Od przedszkola do Tarnowa Opolskiego” pod patronatem Wójta Gminy Tarnów Opolski i Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim zajęły I miejsce. Gratulujemy!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

W dniu 30.05.2016 mieliśmy okazję poznać bliżej świat książki.

Pani bibliotekarka opowiedziała nam o swojej pracy, o tym jak funkcjonuje biblioteka, jak się wypożycza książki oraz przypomniała jak ważne jest, aby szanować wypożyczone książki.  Następnie udaliśmy się do wiejskiego muzeum w Raszowej,  gdzie przenieśliśmy się w świat naszych dziadków i pradziadków.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Z wizytą u dinozaurów


W dniu 31.05.2016 przedszkolaki udały się do Dino Parku w Krasiejowie. Tam zapoznały się z prehistorycznym światem dinozaurów. Przejażdżka tunelem czasu pozwoliła poznać etapy kształtowania się Ziemi. Przemierzając 300 metrowy tunel czasu przedszkolaki udały się w magiczną podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata. Przemierzając ścieżką edukacyjną podziwiano rekonstrukcje gadów i płazów. Odwiedzając Prehistoryczne Oceanarium przedszkolaki przeniosły się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. W ramach odprężenia dzieci udały się na plac zabaw. Pełne wrażeń i nowych wiadomości wróciły do przedszkola.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Kolejne spotkanie z ciekawym zawodem

W ramach tygodnia zawodów dziś w przedszkolu odbyło się spotkanie dotyczące pracy pszczelarza. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstaje miód oraz zapoznały się z zasadami jakie należy przestrzegać w razie użądlenia pszczoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Trochę w nietypowym terminie ale tym bardziej wyjątkowy Dzień Misia w naszym przedszkolu!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Młodzi artyści: tym razem na celowniku - paw (praca z książką, praca plastyczna).
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Dzień Ziemi w Raszowej

W tym roku przedszkolaki z Raszowej obchodziły Dzień Ziemi bardzo aktywnie. Zorganizowano wycieczkę do lasu, podczas której wspólnie zbieraliśmy śmieci, rozmawialiśmy o tym, jak należy zachowywać się w środowisku przyrodniczym. Wycieczce towarzyszyły liczne zabawy ruchowe promujące postawy proekologiczne wśród dzieci. Do dbania o naszą planetę zachęciliśmy również mieszkańców Raszowej, którzy z zaciekawieniem słuchali naszych proekologicznych haseł podczas wspólnego przemarszu. Na zakończenie tego niezwykłego dnia wykonaliśmy plakat, który przypominać nam będzie o wspaniałej zabawie oraz o tym, w jaki sposób możemy chronić naszą Ziemię. W naszym przedszkolu dbamy o przyrodę nie tylko w tak wyjątkowym dniu, najważniejsze święto ekologiczne rozpoczęliśmy już o wiele wcześniej. Wspólnie dbamy o naszą grządkę, pielimy, sadzimy warzywa, zioła, kwiaty, porządkujemy ogród przedszkolny, a podczas cotygodniowych zajęć w plenerze dowiadujemy się wciąż czegoś nowego o naszej zielonej planecie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

W dniu dzisiejszym, tj. 25.04.2016

naszą szkołę i przedszkole odwiedzili p. Dariusz Różański oraz p. Andrzej Skiba z fantastycznym przedstawieniem pt. „Pinokio na zakręcie, czyli współczesne perypetie drewnianego chłopca”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Dnia 23.04.2016 odbyła się I Olimpiada Przedszkolaków ,, Sport to zdrowie’’ Tarnów Opolski 2016

Nasze Przedszkole reprezentowały dwie drużyny: dzieci 4 letnie i dzieci 5-6 letnie.
Dzieci z radością i ogromnym zaangażowaniem brały udział w ośmiu konkurencjach.
W rywalizacji w ,, duchu fair play’’ wspierali ich na zielono przebrani Rodzice z transparentami i okrzykami na ustach. Za sportową postawę Wójt Gminy Tranów Opolski wręczył naszym przedszkolakom medale, nagrody i puchar. Wychowankowie zdobyli również nagrodę w dla wszystkich naszych przedszkolaków w postaci wycieczki do ,, Wioski indiańskiej’’. Jury spośród wszystkich kibicujących rodziców wybrało przedstawiciela naszego przedszkola
p. Łach jako wyróżniającego się atrakcyjnym przebraniem i żywiołowym kibicowaniem za co otrzymano nagrodę dla swojej rodziny ,, Spływ kajakowy’’.


Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci uczestniczących w zawodach sportowych za wsparcie i aktywny udział podczas Olimpiady Sportowej.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Akcja czytelnicza

w naszym przedszkolu przybiera różne formy. Tym razem Piotruś- jeden z naszych przedszkolaków czytał dzieciom bajki w plenerze, a uczniowie klasy V, którzy odwiedzili nas w piątkowe popołudnie przybliżyli nam sportowe przygody żółwika Franklina.  Dziękujemy! 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Zdrowe eksperymenty

Dbając o nasze zdrowie uczestniczyliśmy w eksperymentach, w trakcie których tworzyliśmy mydełka bawiąc się zapachami i kolorami oraz poznaliśmy smak własnoręcznie zrobionych lodów owocowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Praca z materiałem Montessori w naszym przedszkolu
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Dbamy o nasze zdrowie
Podczas ostatnich zajęć poznaliśmy pracę osób, które troszczą się o nasze zdrowie. Teraz już doskonale wiemy, czym zajmuje się pediatra, stomatolog, pielęgniarka czy farmaceuta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Ćwiczenia równoważne na ścieżce zmysłów


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

W Filharmonii Opolskiej

Nasi najmłodsi na warsztatach muzycznych w Filharmonii Opolskiej w ramach projektu: Ochrona Trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodnosci w Województwie Opolskim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Prace w ogródku na grządce: zasialiśmy rzodkiewkę, marchewkę, koperek, pietruszkę, poziomki oraz rożne kwiatki.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Spotkanie z leśnikiem w plenerze pod lasem.!
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Szukanie zajączka i pierwszych oznak wiosny w gospodarstwie agroturystycznym w Staniszczach Małych!
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Prezentacja robotów NAO przez naukowców z Politechniki Opolskiej

W piątek 11.03.2016 gościliśmy w naszej placówce prof. dr hab. inż. Ryszarda Beniaka i dr inż. Arkadiusza Gardeckiego z prezentacją robotów NAO. Dziękujemy za bardzo  interesujące spotkanie!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Uroczyste otwarcie przedszkola po remoncie! Ogromna radość i podziękowania!.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Z wizytą w Teatrze Jana Kochanowskiego i Miejskiej Bibliotece Publicznej.
 

8 marca dzieci wzięły udział w przedstawieniu teatralnym "Wszystkie stworzenia - czyli jak włochatym była źle", realizowanym w ramach projektu: Ochrona Trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodnosci w Województwie Opolskim. Była to zabawna opowieść o lęku przed nieznanym, przyjaźni i potrzebie akceptacji.

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Dzień Seniora.
 
 
W mroźne, późne popołudnie, 22 stycznia 2016 roku odbyło się spotkanie przedszkolaków i uczniów z babciami i dziadkami. Dzień Seniora jest szczególnym wydarzeniem w roku. Kilka pokoleń spotyka się w jednym miejscu, aby razem ze sobą porozmawiać i miło spędzić czas. W programie artystycznym wystąpiły wszystkie dzieci z piosenkami, wierszykami i życzeniami. Nasi uczniowie są nie tylko pierwszej klasy aktorami, ale też muzykami. Swoje umiejętności pokazała grupa ucząca się gry na skrzypcach w szkole "Mini Paganini" pod opieką p. Agnieszki Wojszczyk oraz grupa z bębnami. Indywidualnie utwory na instrumentach wykonali: Łukasz Baron, Hania i Zosia Fiedrich, Zuzia i Antonia Jończy. Na zakończenie goście otrzymali kalendarze na 2016 rok ze zdjęciami swoich wnuków i prezenty.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 REMONT PRZEDSZKOLA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO STOWARZYSZENIA PRO LIBERIS SILESIAE W RASZOWEJ

W KTÓRYM PROWADZONE JEST NAUCZANIE W DWÓCH JĘZYKACH-JĘZYKU POLSKIM I JĘZYKU NIEMIECKIM JAKO JĘZYKU MNIEJSZOŚCI, CELEM ZWIĘKSZENIA DOSTĘPNOŚCI DO EDUKACJI MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ

 

ZOSTAŁ SFINANSOWANY DZIĘKI DOTACJI

MINISTRA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI

ogotyp MAC.jpg

 
 

Nasze przedszkolaki zachwycone na spektaklu "O kocie w butach przy wesołych nutach " w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Zimowa aura pobudza nas do kreatywnych działań.

Oto efekty naszych lodowych eksperymentów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 


kartka_2016_pl.jpg 
  Zapach świąt w naszej placówce...


Dziś od rana w naszej szkole uczniowie oraz przedszkolaki przeżywały spotkanie wigilijne. Nie da się ukryć, że był to intensywny dzień. Jasełka przygotowane przez kółko teatralne, przedstawienie klasy 3, śpiewy, wspólne muzykowanie wszystkich instrumentalistów naszej szkoły i spotkania wigilijne w klasach to wiele emocji. Tego dnia nad całością czuwał Samorząd Uczniowski, który koordynował całe wydarzenie.

Życzymy Wszystkim wspaniałych Świąt!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia
 
 

Historia biblijna

Historię przyjścia na świat Jezusa przeżywaliśmy wspólnie podczas inscenizacji .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Zwyczaje świąteczne

Radosny nastrój towarzyszył nam również podczas zajęć, poznaliśmy tradycje oraz zwyczaje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Świąteczne dekoracje.

Tradycyjna choinka, która zawitała w naszej sali wprowadziła nas w świąteczny nastrój,  a wspólne przygotowywanie ozdób i dekorowanie jej sprawiło nam wiele radości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Pewnego grudniowego dnia odwiedziły nas panie z opolskiego banku wraz z lwem Lucjanem.

Serdecznie dziękujemy za ciekawą prelekcję dotyczącą czytelnictwa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Barbórka

Z okazji Barbórki dzieci spotkały się z górnikiem, który opowiedział o swojej pracy, zaprezentował galowy strój górnika oraz przybliżył nam tradycje związane z ich świętem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Wycieczki

Podczas ostatnich poniedziałkowych wycieczek przybliżony został nam świat drzew iglastych, dzięki czemu z łatwością potrafimy rozpoznać sosnę czy też świerk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

ANDRZEJKI

 
Tak spędziliśmy Anrzejki, dzień  pełen magii, wróżb i  czarów oraz wesołej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Jarmark Bożonarodzeniowy
 
Dnia 29.11.2015 odbył się w Raszowej jarmark Bożonarodzeniowy. Dzieici  spotkały  się ze Świętym Mikołajem, który oczywiście miał dla nich prezenty oraz zaprezentowały piosenki o tematyce świątecznej i występy taneczne. Były również stoiska z pięknymi, ręcznie robionymi ozdobami oraz słodkościami. Nie zabrakło też loterii i pysznych domowych wypieków. Pomimo deszczu wszystkich otaczał doskonały humor i ciepła świąteczna atmosfera.
 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Gratulujmy naszym najmłodszym!!!!

 
Hanka Friedrich - I miejsce w konkursie z języka niemieckiego w grupie wiekowej 5-latków
Michał Mocza - II miejsce w grupie wiekowej 3-,4-latków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

WYCIECZKI


Na wycieczki do lasu chodzimy co tydzień, jednak za każdym razem odkrywamy nasz las na nowo.  W październiku obserwowaliśmy jak zmienia się natura wokół, sprzątaliśmy najbliższe otoczenia czyli las oraz spędzaliśmy czas na rozmaitych zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

NAUKA POPRZEZ WSZYSTKIE ZMYSŁY


Skarby znalezione przez nas podczas wycieczek w lesie wykorzystujemy do naszych zajęć, dzięki czemu są bardzo kolorowe i ciekawe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Przedszkolaki ze wspaniałym występem na Gminnym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Dzień pieczonego ziemniaka

 
W dniu dzisiejszym tj. 28.09.2015 świętowaliśmy dzień pieczonego ziemniaka. Z którym mieliśmy do czynienia pod wszystkimi postaciami. Surowej podczas pracy kreatywnej oraz zabaw w ogrodzie, gotowanym podczas obiadu i pieczonym podczas ogniska i podwieczorku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Jesienne skarby zainspirowały dzieci do stworzenia żywych obrazów.


 „Wyobraźnia rozkłada wszystko na drobne elementy

zgodnie z prawami wywodzącymi się z głębi duszy,

 a potem zbiera je i układa, budując z nich zupełnie nowy świat…”

/Charles Baudelaire/


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Praca na materiałach Montessori.


 „Dziecko dąży do niezależności poprzez pracę; do niezależności ciała i umysłu. Jest mu obojętne, co wiedzą inni: chce samo się uczyć, samodzielnie doświadczać w środowisku i wchłaniać je zmysłami dzięki własnemu osobistemu wysiłkowi.”

/ Maria Montessori /


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Na przyjemne powitanie nowej pory roku- „Jesienne jeżyki” w wykonaniu maluszków i średniaków.

„ZŁOTA JESIEŃ”

Minął sierpień, minął wrzesień,

i nastała złota jesień.

Liście żółte i brązowe,

lecą bardzo kolorowe.

Przyszła jesień kolorowa,

złota, ruda i brązowa.

Przyszła pani bardzo miła,

która szybko świat zmieniła.

/Łukasz Baran/

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Spotkanie z leśnikiem

W dniu dzisiejszym tj, 23.09.2015 mieliśmy przyjemność spotkać się pod lasem z zaprzyjaźnionym leśnikiem. Pan leśnik przybliżył nam świat zwierząt leśnych, opowiedział o tym jak niebezpieczne może być zbieranie grzybów. W prezencie dostaliśmy ciekawe książeczki na temat lasu, za WSZYSTKO bardzo serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Wycieczka

Od początku tygodnia zajmujemy się tematem „Sad“, dlatego też w trakcie naszej poniedziałkowej wycieczki udaliśmy się w poszukiwania. Z pomocą wszystkich zmysłów poznaliśmy różne rodzaje owoców.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

Spotkania z Lawendową Królewną z zaprzyjaźnionego Bad Blankenburg (miasta lawendy), gdzie powstało pierwsze na świecie przedszkole!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .

 
 

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na remont budynku przedszkola  w Raszowej.

Otwóż dokument PDF


 
  Nowy Rok w przedszkolu - muzycznie!
 
Pierwsze spotkanie z cyklu o instrumentach: "Dlaczego skrzypce skrzypią"? Recenzja dzieci- zachwycone!
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia .